Janina i Wojciech Papież
tel: +48 18 20 713 70
kom: +48 507 697 905

Baseny termalne

Nie od dziś wiadomo, że wody termalne okazały się przydatne nie tylko do ogrzewania domów ale także do wszelkiego typu zabiegów kosmetycznych. Na Podhalu istnieje już kilka basenów z gorącą wodą termalną o dobroczynnych odżywczych właściwościach.

Baseny zapraszają gości zarówno latem jak i zimą. Szczególnych wrażeń bez wątpienia dostarcza zimowa pora, kiedy wokół jest biało i mroźno a my możemy pływać na zewnątrz w gorącej wodzie. Na basenach znajdziecie zjeżdżalnie, sauny, jacuzzi a przede wszystkim nadzwyczajną wodę termalną.

 

    • Bukovina Terma Hotel & Spa to kąpielisko z prawdziwego zdarzenia, które oczaruje Was ilością basenów i jakością świadczonych usług. Termy znajdują się w Bukowinie Tatrzańskiej i są gwarancją dobrej zabawy i odżywczych zabiegów dla odprężenia i poprawy naszego zdrowia.

    • Terma Bania to również najlepszej jakości termy, wykonane w duchu ekologii z dochowaniem góralskich tradycji w niemal każdym szczególe o czym świadczą zmyślne nazwy basenów, bo np. jacuzzi to tzw. „bulgotnik”. Terma Bania znajduje się w Białce Tatrzańskiej u stóp wyciągu Kotelnica.
    • Termy Szaflary to baseny, które widać od zakopianki. W ofercie term znajdziecie głównie baseny zewnętrzne, tworzące niezapomnianą atmosferę, dlatego bardzo chętnie są one wybierane przez turystów.

    • W drugiej połowie 2014 roku zostanie otwarty ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy w Chochołowie o bardzo imponujących rozmiarach i szerokiej ofercie. Na razie można oglądać wizualizację ale już niedługo będziecie mogli pluskać się w Termach Chochołów. Miejscowość to prawdziwy skansen z dużą ilością drewnianych domów.