Janina i Wojciech Papież
tel: +48 18 20 713 70
kom: +48 507 697 905

Podhale to miejsce dające nieograniczone możliwości. Przyjeżdżając do nas na urlop do Zębu, każdy znajdzie odpowiednią dla siebie formę wypoczynku.  Na poszukiwaczy adrenaliny czeka skok na bungie, paralotni lub ze spadochronem. Osobom lubiącym ciszę i zadumę polecamy piesze wędrówki po okolicznych szlakach turystycznych. Zdobywcy szczytów mają całe góry dla siebie a rodziny z dziećmi wspaniały przyjazny klimat w otoczeniu przyrody i zwierząt gospodarskich. Długo można by wymieniać godne uwagi atrakcje Podhala. My przedstawiamy tylko kilka pomysłów na spędzenie wolnego czasu a resztę odkryjcie sami przyjeżdżając do nas.

W zimowe dni polecamy Państwu aktywny wypoczynek na wyciągach narciarskich, których nie brakuje w naszej okolicy. Do wyboru macie kompleksy narciarskie z trasami o różnych stopniach trudności dla początkujących i zaawansowanych narciarzy, zarówno orczykowe jak i krzesełkowe.

Zobacz więcej

Nie od dziś wiadomo, że wody termalne okazały się przydatne nie tylko do ogrzewania domów ale także do wszelkiego typu zabiegów kosmetycznych. Na Podhalu istnieje już kilka basenów z gorącą wodą termalną o dobroczynnych odżywczych właściwościach.

Zobacz więcej

Z naszej miejscowości do Zakopanego to już tylko 10 km. A tam czkają na Was różnego rodzaju atrakcje. To znane miasto koniecznie trzeba odwiedzić, przejść się sławnymi Krupówkami, zakupić pamiątkową ciupagę i pysznego tradycyjnego oscypka.

Zobacz więcej

Okoliczne miejscowości zwłaszcza latem zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu, przy okazji licznych imprez kulturalnych. Latem rozpoczynają się Tatrzańskie Wici, podczas których odbywają się festyny rodzinne i koncerty lokalnych zespołów oraz bardziej znanych gwiazd.

Zobacz więcej